Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj
Skupina oborů: Gastronomie, hotelnictví a turismus
Povolání: Číšník
Platnost standardu: Od 7.8.2007 do neomezeně
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
Akademie profesního vzdělávání, s.r.o. Uherské Hradiště
bfz o.p.s. Cheb
Česká barmanská asociace, z.s. Brno-město
Hotelová škola s.r.o. Brno-město
Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace Hodonín
IVEX, s.r.o. Hlavní město Praha
Javorský Zdeněk Cheb
K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. Ostrava-město
Mgr. Mrtýnek Josef
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava Jihlava
SILEX Moravia s.r.o. Olomouc
SOU a SOŠ, SČMSD, Znojmo, s.r.o Znojmo
Soukromá hotelová škola Bukaschool s.r.o. Most
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485 Svitavy
Střední odborná škola Luhačovice se sídlem v Luhačovicích, Masarykova 101, 763 26 Zlín
Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
Střední odborná škola Prostějov Prostějov
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most, příspěvková organizace Most
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace Liberec
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov, Šířava 7 Přerov
Střední škola gastronomie, farmářství a služeb Jeseník Jeseník
Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. Opava
Střední škola Jeronýmova České Budějovice, s.r.o. České Budějovice
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Uherské Hradiště
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187 Kladno
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace Ostrava-město
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace Semily
Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace Česká Lípa
Šeda Miroslav
Mgr. Vančura Daniel MBA
Vičanová Vlasta Jihlava
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Varnsdorf, příspěvková organizace Děčín
Zapalač Karel Pardubice