Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo průmyslu a obchodu
Skupina oborů: Strojírenství a strojírenská výroba
Povolání: Zámečník
Platnost standardu: Od 19.6.2020 do neomezeně
Možnosti zkoušky: Do 19.8.2020 lze zkoušet i podle předchozího standardu, pokud byl termín stanoven před 19.6.2020.
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
Academic School, Střední škola, s.r.o. Zlín
Advey services s. r. o. Ostrava-město
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Hlavní město Praha
AM servisní spol. s r.o. Hodonín
Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Louny
Hospodářská komora České republiky Hlavní město Praha
Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380
Kuchejda Kamil Karviná
MARLIN, s.r.o. Uherské Hradiště
Pechál Zbyněk Opava
PMB - ZOS s.r.o. Ostrava-město
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Základní škola, Město Albrechtice, příspěvková organizace Bruntál
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední odborné učiliště Svitavy Svitavy
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod Uherské Hradiště
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Olomouc
Střední průmyslová škola Hranice Přerov
Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49 Olomouc
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Kroměříž
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška Rychnov nad Kněžnou
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Olomouc
Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace Ostrava-město
Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova 113 Brno-město
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Most
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace Opava
Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 Přerov
Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk Šumperk
Střední škola, Havířov - Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace Karviná
VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA Ostrava-město
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorf, Bratislavská 2166, příspěvková organizace Děčín
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická, České Budějovice, Skuherského 3 České Budějovice
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 Tábor