Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo průmyslu a obchodu
Skupina oborů: Strojírenství a strojírenská výroba
Povolání: Provozní zámečník a montér , Strojní zámečník , Mechanik báňské záchranné služby , Montér vzduchotechniky , Mechanik opravář , Montér točivých strojů , Důlní zámečník , Provozní zámečník , Montér ocelových konstrukcí
Platnost standardu: od 1.12.2015 do neomezeně
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
Advey services s. r. o. Ostrava-město
Akademie řemesel Praha - Střední škola technická Hlavní město Praha
AM servisní spol. s r.o. Hodonín
Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Louny
Hospodářská komora České republiky Hlavní město Praha
Integrovaná střední škola technická, Vysoké Mýto, Mládežnická 380
Integrovaná střední škola, Sokolnice 496 Brno-venkov
K.I.S.S. vzdělávání s.r.o. Ostrava-město
Kuchejda Kamil Karviná
MARLIN, s.r.o. Uherské Hradiště
MOTOR JIKOV Fostron a.s. České Budějovice
Odborné učiliště a Praktická škola Jeseník
Pechál Zbyněk Opava
Perout Michal Bruntál
PMB - ZOS s.r.o. Ostrava-město
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště technické, Třemošnice Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, příspěvková organizace
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace Česká Lípa
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko, Čs. armády 777
Střední odborná škola Třineckých železáren Frýdek-Místek
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední odborné učiliště Svitavy Svitavy
Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod Uherské Hradiště
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov
Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov Olomouc
Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav
Střední průmyslová škola Hranice Přerov
Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49 Olomouc
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž Kroměříž
Střední škola - Podorlické vzdělávací centrum, Dobruška Rychnov nad Kněžnou
Střední škola elektrotechniky a strojírenství Hlavní město Praha
Střední škola MESIT, o.p.s. Uherské Hradiště
Střední škola obchodně technická s.r.o. Zlín
Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Olomouc
Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace Ostrava-město
Střední škola stavebních řemesel Brno - Bosonohy, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola strojírenská a elektrotechnická, Brno, Trnkova 113 Brno-město
Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace Liberec
Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola technická Znojmo Znojmo
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola technická, Most, příspěvková organizace Most
Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace Opava
Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 Přerov
Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace Karviná
Střední škola techniky a služeb, Karviná, příspěvková organizace Karviná
Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, příspěvková organizace, Nemocniční 117/11, 793 95 Město Albrechtice Bruntál
Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk Šumperk