Autorizované osoby

Autorizující orgán: Ministerstvo pro místní rozvoj
Skupina oborů: Gastronomie, hotelnictví a turismus
Povolání: Číšník
Platnost standardu: od 7.8.2007 do neomezeně
Kvalifikační úroveň: 3

Autorizované osoby

Název Okres
AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství Ostrava-město
Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o. Plzeň-město
bfz o.p.s. Cheb
Bodlák Jiří
Česká barmanská asociace, z.s. Brno-město
Eduschool s.r.o. Brno-město
PhDr. Endlicherová Zdeňka Brno-město
Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Louny
Hotelová škola s.r.o. Brno-město
Integrovaná střední škola Cheb
Integrovaná střední škola Hodonín, příspěvková organizace Hodonín
Integrovaná střední škola Moravská Třebová Svitavy
IVEX, s.r.o. Hlavní město Praha
Javorský Zdeněk Cheb
Moravská střední škola s.r.o. Olomouc
Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, SOŠ služeb Jihlava a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava Jihlava
První soukromá hotelová škola, spol. s r.o. Hlavní město Praha
SILEX Moravia s.r.o. Olomouc
SOU a SOŠ, SČMSD, Znojmo, s.r.o Znojmo
Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. Litoměřice
Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o. České Budějovice
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Chrudim, Čáslavská 205 Chrudim
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace Česká Lípa
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Polička, Čs. armády 485 Svitavy
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Vsetín
Střední odborná škola Luhačovice se sídlem v Luhačovicích, Masarykova 101, 763 26 Zlín
Střední odborná škola obchodu a služeb Olomouc
Střední odborná škola Prostějov Prostějov
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. Karviná
Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb Most, příspěvková organizace Most
Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace Brno-město
Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Jeseník
Střední škola gastronomie a služeb, Liberec, Dvorská 447/29, příspěvková organizace Liberec
Střední škola gastronomie a služeb, Přerov
Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují Náchod
Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o. Opava
Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Žďár nad Sázavou
Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Uherské Hradiště
Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
Střední škola služeb a řemesel, Stochov, J. Šípka 187 Kladno
Střední škola sociální péče a služeb, Zábřeh, nám. 8. května 2 Šumperk
Střední škola společného stravování, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace Ostrava-město
Střední škola technická a gastronomická Blansko
Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace
Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy Klatovy
Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace Semily
Šeda Miroslav
Bc. Vančura Daniel
Vičanová Vlasta Jihlava